Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sprat od kuka od 80m2 na ul.Solidarnost br.26

0 MKD

Jepet me qera nga: Slobodan 25 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
IZDAVAM SPRAT OD KUKA SO POVRSINA OD 80 M2,SO KAPACITET OD 4/5 OSOBI,VO BLIZINA NA TUS,POSTOI DOGOVOR OKOLU CENATA
Slobodan
078397784
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione