Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani na samiot breg od Ohridskoto Ezeto

Jepet me qera nga: Boge solakoski 06 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
Izdavame apartmani so pogled vo ezeroto kompletno opremeni
Boge solakoski
077611561
Leaflet
Në fillim