Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM APARTMAN

1 300 MKD /ditë

Jepet me qera nga: Sofija 08 Gush 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam APARTMAN vo Euro Hotel Struga (Ezersi Lozja) na odlicna lokacija na samo 30 metri do plazata. Apartmanot raspolaga so sopsvena kujna i kupatilo i balkon so pogled kon Ohrid i ohridskoto ezeroto. Apartmanot se izdava od nokjevanje, maksimum osobi 4 ca. Kontakt broj: 077 567 365
Leaflet
Në fillim