Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM APARTMAN

1 300 MKD /ditë

Jepet me qera nga: Sofija 08 Gush 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam APARTMAN vo Euro Hotel Struga Ezerski lozja na odlicna lokacija na samo 30 metri do plazata. Apartmanot raspolaga so sopsvena kujna i kupatilo i terasa so pogled kon Ohrid i ezeroto.Apartmanot e namenet na maksimum 4 osobi i e po cena od 1300 denari od nokjevanje.Kontakt telefon 077 567 365.
Leaflet
Në fillim