Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuvat luksuzni apartmani i sobi vo Struga

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Apartments&Rooms Venecia,Struga 05 Sht 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se iznajmuvat luksuzni Apartmani i Sobi vo strogiot centar na Struga blizu korzo i gradski pazar.
Plaza-200m

Site Apartmani raspolagat so:
*Air conditioner
*Internet wireless
*TV+kablovska
*Mini kujna
*Parking vo blizina na objektot

Za informaci i rezervaci:
Tel:
070394983
071390810
e-mail:[email protected]
www.motelvenecia.mk

Apartmanite moze da se iznajmuvat za noqevanja ili za podolg vremenski period(meseqno)
-----------Ve oqekuvame------------

Jepen me qira apartmane dhe dhoma ne qender te Struges ndermjet korzos dhe tregut te qytetit.
Plazha-200m

Te gjithe apartmanet disponojne me:
*Air conditioner-klime
*Internet wireless
*TV-kablovik
*Mini kuzhine
*Parking ne afersi te objektit

Per informata dhe rezervime:
Tel:
070394983
071 390810
e-mail:[email protected]
www.motelvenecia.mk

Apartmanet mundet te jepen me qira per nje ose disa nete ose per periudhe me te gjate kohore(mujore)

-----------Ju mirepresim-----------
Apartments&Rooms Venecia,Struga
070394983
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione