Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram soba ili garsonjera vo Debar Maalo

Kërkohet me qera nga: riki 09 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Млад фудбалер од внатрешноста, бара соба или гарсониера во Дебар маало или близина на градски стадион.
Leaflet
Në fillim