Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

На море во Голден Сандс, Бугарија

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Conti Complex 20 Korr 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Цени од lv17 на кревет на Златните Песоци!
" Конти " Комплекс е иновативно место за сместување во срцето на Златните Песоци, 250м. Од плажа.
Ние нудиме буџетско сместување погодно за семејства со деца и млади со вкус на „партиската“ атмосфера на одморалиштето.
Имаме станови со кујна и трпезарија, ТВ, клима и бања.
Нашата пространа градина овозможува бесконечни детски игри во безбедно опкружување, спорт, скара и уживање во морски вечери.
Главната улица на Златните Песоци е 250 м.
Автобуската станица е 100м.
Супермаркет: 100м.
Аеродромот Варна се наоѓа на 25 км. И на барање ние нудиме трансфер на аеродроми.

FB: https://www.facebook.com/Conti-Complex-Bulgaria-104229698028599/
Email: info@contibg.com
Контактирајте го домаќинот на имотот:
+359 882545854 Гергана Мануел
Резервации: What’s up , Viber : +201008469176 : Танита Колева


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione