Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartmani vo Bansko

0 MKD

Jepet me qera nga: Билјана 15 Sht 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам апартмани во Банско. Сместување во станбена зграда-
1-студио (32 м.кв.)
2-апартман со 1 спална соба (40 м.кв.)
Комплетно наместени
Цена по договор (седмично, месечно, сезонски, годишно)
Билјана
078229643
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione