Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo Gevgelija

Jepet me qera nga: ЏОКО 28 Qer 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Се издава гарсоњера во центараот на Гевгелија во близина на аполонија казино,комплетен инвентар цена по договор.
ЏОКО
071833080
Në fillim