Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA VIKEND KUKA ZA ZIMSKITE PRAZNICI

50 EUR /ditë

Jepet me qera nga: Davor 12 Nën 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
SE IZDAVA VIKEND KUKJA NA 2 SPRATA
SPRAT 1: 125M2 SO DNEVNA, KUJNA+TRPEZARIJA, 2 SPALNI SOBI, TOALET I TERASA
SPRAT2: 125M2 SO DNEVNA, KUJNA+TRPEZARIJA, 3 SPALNI SOBI, TOALET I TERASA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione