Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava vila vo Mavrovo

80 EUR /ditë

Jepet me qera nga: meti 19 Jan 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
vilata e nova gradba so centrano greenje parno i so kamin na derva luksuzno opremena vnatre so 3 sobi za spienje na sprat se izdava minimun za 3 nocevanja
Leaflet
Në fillim