Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vila od 120m2 vo Mavrovo

Jepet me qera nga: Emrulla Neziri 24 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се издава викендичка во Маврово цена по договор.

JEPET VILLE ME QIRA NE MAVROV CMIMI SIPAS MARVESHJES


INFO TEL. +389 70 -990 -000
Emrulla Neziri
070990000
Në fillim