Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava sprat od kuka vo centarot na gradot

Jepet me qera nga: Nikola 12 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se izdava kuka vo centarot na gradot so 4 sobi, WC, predsobje. Cena po dogovor. Poveke informacii na tel. 078 625 012
Leaflet
Në fillim