Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vila FLORA - Krusevo

Jepet me qera nga: Nikola Odzaklieski 20 Korr 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje

Dva dvosobni, cetvorokrevetni komplet opremeni apartmani (pod h. Panorama). Sekoj raspolaga so sopstveno kupatilo, kujna, parno greenje, cable TV, wireless i prekrasen pogled na gradot. Obezbeden parking. Apartmanite se izdavaat so prethodno zakazuvanje!
076/333040,
Nikola Odzaklieski
076333040
Në fillim