Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kuka od 65m2 vo Kumanovo

100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: zoran 23 Maj 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Се издава куќа под кирија во центар на Нагорички сокак,со површина од 65 метри квадратни.Куќата е со две соби,кујна,купатило,посебен подрум и дворно место.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione