Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO BITOLA ZA STRANCI

0 MKD

Jepet me qera nga: Zlate 25 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Manastir
Se izdava sprat od kompletno opremena kuka za stranci vo Bitola so nov mebel, 2 spalni sobi, dnevna, kujna, klimatizirana i so ubavo sreden dvor. Za poveke informacii na kontakt tel/072 620 475 ili na Viber +389 72 620 475. Cena po dogovor
Në fillim