Shpallja e kompanisë Publikuar: Mar 28 2022 02:35

Apartmani so pogled na Ohrid i Ohridsko ezero

MKD

/ ditë
Publikuar: Mar 28 02:35
Shikime: 3255

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀

Уживајте во прекрасниот поглед на Охрид и Охридското езеро со апартманите "CiTyViEw", опкружени со зеленило и природа од националниот парк Галичица.

✅ Апартманите Cityview се опкружени со зеленило и природа од националниот парк Галичица, дополнето со прекрасен поглед на Охрид и Охридското езеро, придобивки кои обезбедуваат незаборавен престој кој е во допир со природата.

👉Опуштете се и уживајте во незаборавните моментите поминати во рекреација и романтика. 🤩🍀🥂
🔶Бидете дел од новите комплетно наместени апартмани со прекрасен поглед на Охрид и Oхридското езеро. 📍

💥Не пропуштајте ги прекрасните пролетми сончеви денови и искористете ги промотивните цени за престој во Cityview апартманите со прекрасен поглед на Охрид и Охридското езеро.👌

👉Апартманите се климатизирани, со ТВ, Wi-fi, со сопствен паркинг и НАЈВАЖНО по многу пристапни цени.
✎ Повеќе информации и резервации
City view apartment Ohrid
📱 077 854 758 (🟣 Viber)
📧 [email protected]
Резервирајте и препуштете се на убавините на магичниот Охрид, а ние сме овде за да ви го понудиме најдоброто‼️
+389 77 854 758 /+389 77 815 549 или пак на [email protected]
✨Поглед на Охрид 🔝
Ве очекуваме 😍

Përshkrimi i linkut

Cityview apartment

Далеку од градската врева, високо во 
недопрените планински убавини, во прегратките на националниот парк Галичица, со прекрасен поглед на Охрид, се наоѓа Cityview apartment Ohrid, место каде за може да избегате од градските гужви и да уживате во тишината и мирот.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Publikimit ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Далеку од градската врева, високо во 
недопрените планински убавини, во прегратките на националниот парк Галичица, со прекрасен поглед на Охрид, се наоѓа Cityview apartment Ohrid, место каде за може да избегате од градските гужви и да уживате во тишината и мирот.
077854758

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione