Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA KUKA VO PRILEP

0 MKD

Jepet me qera nga: Жаклина 23 Gush 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Prilep
Kukata se naoga 1km oddalecena od centarot na gradot, na dva sprata, namestena, renovirano WC, so kujna, garaza, parking proator, dvor.

CENA PO DGOVOR
Жаклина
076460828
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione