Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA KAT OD KUKA 97m2 VO LISICE

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 17 Dhj 12:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се издава простран 4 собен спрат од куќа во Населба Лисиче,со посебен влез.
Опремен е со сопствено парно греење на струја и клима.
Има 3 спални, голема дневна со трпезарија и кујна, и 3 тераси.

ШИФРА 6595

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.facebook.com/novagrup0

Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione