Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se Izdava Kuka House for Rent

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: House 04 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se izdava kat od kuka vo dobra lokacija opstina Cair (naselba Gazibaba)
ul. Ordan Copela br.48. Vo blizina na Bulevardod "Nikola Karev" i "Cvetan Dimov",
"Tetovskiot Universitet" i Universitet "Kiril i Metodij". Vo blizina na park suma
"Gazibaba". Kukata e kompletno namestena, ima spalna soba,salon,kuina,i kupatilo
Vkupno okolu 65m2 i edno mesto za parking. Kukata e so Sopstveno parno greenje
Fiksen Telefon,satelitska televizija,internet.Cenata e 300€ so site drugi davacki koi gi
plaka sopstvenikot. tel:071290109
--------------------------------------------------------------
Second floor of house for rent located in a favorable place in municipalty of Chair
(suburb Gazibaba),close to boulevard "Nikola Karev" and "Cvetan Dimov" also
close to the park of Gazibaba and near the "University of Tetovo" and
"University of Cyrill and Methodius".
The house consists a fully eqquiped living room,bedroom,an equipped kitchen
and a bathroom. A total area of 65m2 and a parking lot. equipped with heating system,
telephone line,cable TV and internet. The price is 300€ including all monthly bills. tel:071290298
Leaflet
Në fillim