Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam kuka 42m2 vo Centar

160 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Нада 21 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се издава наместена куќа 42 м2 во Центар позади Олимписки базен , со клима, тв , греење сопствено. Куќата е целосно опремена .
Нада
075-807-347
Leaflet
Në fillim