Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA 4 SOBNA KUKA NA VODNO

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 05 Jan 09:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се издава куќа на Водно (под ресторан/хотел Турена) со површина од 240м2, со двор од 650м2 и гаража 36м2.
Куќата располага со 4 спални соби, 3 купатила, сауна, сопствено греење.

*Опција: Куќата може и да е празна.

Број на соби: 4
Квадратура: 240 m²
Број на спратови: 2 спрата
Греење: Струја
Дворна површина: 650 m²
Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна
Состојба: Реновирана
Опрема: Наместен
Број на балкони: 3 Балкони
Број на бањи: 3
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг
Ориентација: Југозапад
Адреса: ул. Славе Коарсов

КУЌАТА Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВА.

ШИФРА 852

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione