Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kuka vo Centar vo blizina na Univerzalna Sala

2 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 08 Maj 10:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
DVOSOBEN 43m2 STAN VO AERODROM PALMA 41 000 ЕУР
MODEREN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 SIMPO 220 ЕУР
Se izdava deloven prostor 120m2 Bunjakovec 700 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
* ШИФРА 5152
Импулс агенција за недвижности издава нова куќа во Центар, во близина на Универзална Сала.

- 500м2
- 4 нивоа x 125м2
- Паркинг простор за 5 возила

- цена 2.500еур + режиски трошоци

☎️ Дејан 075 424 130
Сара 070 274 423
Импулс агенција за недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
PREKRASEN SPRAT OD KUKA VO TAFTALIDZE II 550 ЕУР
Se izdava moderen stan 43m2 kaj Slovenska ambasada 250 ЕУР
Se izdava garsonjera vo Centar pozadi Univerzalna sala 10 000 МКД
Novi lux cetvorosobni stanovi vo Karpos Taftalidze 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione