Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava preubava ultra luksuzna kuka na Vodno

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 30 Gush 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се изнајмува луксузна врвно наместена куќа на Водно-елитен дел.

-Видео надзор 24/7 со 9 камери
-Сопствен лифт
-Комплетно опремена фитнес соба
-Против пожарен систем и алармен уред
-Сопствен систем за греење и ладење (Даикин)

Двор 250 м2 - со две гаражи
Куќа 354 м2

*1 кат - 3 спални соби и 2 бањи
*2 кат - дневна соба, кујна со остров, трпезарија, тераса
*3 кат - простор за одмор и забава, огромна тераса со лежалка гарнитура и џакузи
(приземјето од куќата не се изнајмува)

Цена по договор

Шифра С299
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione