Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava sprat visoko prizemje vo Centar

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Kire 25 Korr 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava sprat ( visoko prizemje) od kukja pred samiot kruzen tek kaj hotel Kontinental na samata glavna ulica.Spratot e kompletno namesten so dve spalni dnevna ,kujna i wc.Isto taka ima wifi i kablovska televizija.Spratot e vednas vseliv.
Leaflet
Në fillim