Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva kuka vo Bardovci

1 300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Dom Art 19 Qer 16:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Stan vo Karpos 130 000 ЕУР
s.55388 Stan vo Aerodrom 79 000 ЕУР
s.077 stan vo Leptokarija 66 500 ЕУР
Se iznajmuva nov nevselen stan vo Debar Maalo -
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се изнајмува комплетно опремена куќа со 5 спални соби,во Бардовци,вкупна површина 240 м2,тераса 70 м2,површина на двор 600 м2,паркинг за 4 возила.

За подетални информации конт.тел.бр.078212174
Agencija Dom Art
078 21 21 74
Се изнјмува трособен стан во Тафталиџе 2 450 ЕУР
Se iznajmuva namestena garsonjera vo Centar -
s.501Stan vo Kisela Voda 90 000 ЕУР
Deloven prostor od 22m2 -
Në fillim