Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva sprat od kuka na Leninova 77 so dvor

199 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Georgi Filipovski 08 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Iznajmuvam sprat od kukja na Leninova 77, vednas do Holandska Ambasada, i blisku do Mosh Bar i Kuzman Studentski. Pogoden za 3 studenti ili za renoviranje za firma (kancelarii) - arhitekti, advokati, ucilnici za jazici, itn. so 3m. plafoni i mnogu istorija. Mnogu istorija! Prostorot doagja so dvor vo centarot na gradot i parking/garaza prostor.
Georgi Filipovski
071231360WhatsApp:
071231360
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione