Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava del od kuka so poseben vlez vo Madzari

5 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Љубица 21 Gush 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава наместен дел од постара куќа во Маџари, со посебен влез, вселива веднаш.
Љубица
071277158
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione