Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kukja vo zelezara namestena 100m2

0 MKD

Jepet me qera nga: Rozeta 19 Maj 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se izdava namestena kukja vo zelezara na glavna ulica 100m2 so dvor,golema terasa 077529738
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione