Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namestena kuka vo Zelezara 100m2

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Rozeta 08 Gush 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se izdava kukja vo Zelezara komplet namestena,100m2 na glavna ulica,so dvor,parno,250€ 077529738
Leaflet
Në fillim