Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Finska baraka vo Karpos

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: aleksandar aleksov 30 Tet 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Izdavam finska baraka Taftalidze kaj SitiMol blizu stud.dom Goce Delcev. Predsobje,golem salon,2 spalni,banja,golema kujna.Barakata e vo tiha ulica so zelen dvor ,garaza,parking. Soncevi kolektori za topla voda,internet i TV Telekom.Molam bez kucinja i macki
aleksandar aleksov
075 532 747
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione