Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava dvosobna kuka vo Kozle Karpos

0 MKD

Jepet me qera nga: Блага 17 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Куќата се наоѓа во населба Козле, општина Карпош, Скопје. Станува збор за посебна куќа со сопствен водомер и струјомер. Има две соби, кујна и тоалет. Се издава наместена. Погодна е за студенти, цимери, вработени лица. За повеќе информации, јавете се на наведениот контакт телефон.
Блага
078 328 611
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione