Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 3 SOBEN 75M2 VO VLAE

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 15:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се издава спрат од куќа трособен со површина од 75м2 во населба Влае.
Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна, трпезарија, купатило, балкон и подрум.
Се наоѓа на 1 кат. Зградата нема лифт.

Број на соби: 3
Квадратура: 75 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Реновиран
Опрема: Наместен
Лифт: Да
Година на градба: 2002
Година на реновирање: 2002
Број на балкони: 2 Балкони
Број на бањи: 1
Подрум: Да
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југоисток
Адреса: ул. Петар Чајковски

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1067

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione