Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva luksuzna kuka vo Taftalidze 2

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 Maj 15:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Се изнајмува куќа во Тафталиџе 2.

Внатрешна површина 310 м2
Плац 420 м2
Сутерен (утилити, гаража 30 м2 и 2 простории)
Високо приземје ( дневна просторија со камин, кујна, трпезарија и бања)
1 кат (3 спални соби, две бањи со џакузи)
Греење - парно на нафта и струја, 3 клима уреди
Видео надзор
Година на градба 2008
Се изнајмува празна со кујна

Цена 1200 Евра

Шифра И97
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Në fillim