Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdravam sprat od kuka so dvor

8 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Mladenka 21 Gush 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Izdavam sprat od kuka so golem dvor. Vo blizina na Crkva.
Mladenka
070379239
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione