Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo naselba Pintija

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: PAVLINKA Dje 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Se izdava ili prodava kukja vo nas.Pintija.Kukjata ima sopstveno parno greenje koe moze da se koristi na drva,spoen e sistemot so kamin,struja ili nafta. Vo blizina ima osnovno uciliste i gradinka. Ima podrum i sopstena garaza,Dva sprata i potkrovlje. Kukjata se izdava ili prodava celosno namestena.Cenata e po dogovor!
PAVLINKA
078212527
Leaflet
Në fillim