Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera vo Kisela Voda

130 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Андреја 07 Gush 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава гарсоњера спроти општината Кисела Вода. Гарсоњерата е во склоп на куќа со посебен влез, на први спрат. Се издава на студенти, студентки или млади брачни парови.
Андреја
077 658-068
Leaflet
Në fillim