Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kuka vo Crnice

0 MKD

Jepet me qera nga: Зоран 10 Maj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се издава дел од куќа во Црниче,60 м3 на приземје,со сопствен двор,комплетно наместена.
Цена по договор.
Контакт:
070/275-744
071/364-433
Зоран
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione