Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kuka vo naselba Pripor

100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Данчо 09 Dhj 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Се издава куќа во Н. Припор на само 2км од центарот на град Скопје. Куќата има 2 спални соби, дневна со кујна и купатило. Месечна рата 100 евра.
Данчо
075304325
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione