Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava rezidencijalen objekt vo Crnice

1 200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 11 Jan 17:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Se izdava reprezentativen objekt vo Crnice na odlicna lokacija. Objektot e na tri nivoa, ima sevkupno 500m2 plus 280m2 dvor.
Moze da se izdava ili cel ili po spratovi. Objektot ima dve garazni mesta i edno nadvoresno parking mesto.
Cenata ne e fiksna.

Povekje informacii na mob: 077/700-236 Antonija

Sifra 5256
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 077 700 236
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
ITNO trosoben  stan vo AERODROM 103m2 87 800 ЕУР
Komforen cetvorosoben stan vo Centar 132 600 ЕУР
POVOLNO STAN VO N.LISICE 59 000 ЕУР
SE IZDAVA STAN ZA DELOVNA NAMENA SO 2 KANCELARII 250 ЕУР
Në fillim