Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava sprat od kuka vo Kisela Voda

0 MKD

Jepet me qera nga: Bogoja Milcevski 19 Qer 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Се издава комплетно наместен спрат од куќа во населба Црниче. Станот има дневна со кујна, две спални соби, тоалет, две тераси и паркинг простор. За подетални информации јавете се на 078 431 442.
Bogoja Milcevski
078431442
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione