Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Family House izdava luksuzna kuka vo Trndol

2 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 15 Sht 22:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 200 EUR
Se iznajmuva dvosoben namesten stan Karpos3 200 EUR
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 280 EUR
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO KOZLE BLIZU KAM 180 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
Под шифра - (353)
Се издава куќа на два ката во Трнодол, со огромна површина негде околу 270м2, со 5 соби, ултра модерно опремени со сите потребни елементи, сопствено греење, 3 тоалета, џакузи, видео и аларм систем и надзор, гаражен простор.
Цена: 2000 евра
ШИФРА - (353)

Контакт: 078 430-293 Драган
070 747-723 Ана
АГЕНЦИЈА FAMILY HOUSE!
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
078430293
Leaflet
Family House
SE IZDAVA UBAV TROSOBEN STAN KARPOS 4-TC ANTIKO 300 EUR
SE IZDAVA LUX KAT OD KUKA VO TRNODOL 1 200 EUR
Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom 250 EUR
Se prodava LUX kuka vo Svet Nikole 1 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione