Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Taftalidze vo blizina na Nova i Y Kemal

Jepet me qera nga: Aleksandar Sot 00:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Se iznajmuva celosno opremena kuka vo Taftalidze, vo neposredna blizina na ucilistata ,,Nova,, i Yahya Kemal". Raspolaga so 7+ sobi so sopstven toalet i banja.
____________________________________________
Fully equipped house for rent! The house is located near "Nova" and "Yahya Kemal" schools. It has 7+ rooms, each with own bathroom.
Leaflet
Në fillim