Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuka vo Zdanec

800 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Casa - Real estate agency 06 Sht 12:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Casa - Real estate agency
Kompletno opremena garsonjera na Mlecen 0 МКД
Nov dvosoben vo Kozle 200 ЕУР
Se iznajmuva nov dvosoben namesten stan vo Taftalidze Mlecen 0 МКД
Nov dvosoben stan vo Debar Maalo 45m2 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
Agencija Casa iznajmuva kuka vo Zdanec 250m2 + 150 m2, na 2 nivoa, odgovara i za kancelariski prostor. cna 800e kontakt: 071 259 252
Casa - Real estate agency
3079-395, 3079-387
Leaflet
Casa - Real estate agency
Stan trosoben vo Debar Maalo sproti Soboren Hram 350 ЕУР
Nov trosoben vo Centar 70m2 kaj Radio Bran 0 МКД
Dvosoben renoviran vo Porta Bunjakovec 300 ЕУР
Nov lux apartman vo Centar Debar Maalo 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione