Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Luxurious house for rent in Bardovci

1 300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Domik Nedviznosti 19 Qer 16:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
For Rent - ID 254488
New house in Bardovci 240 m2, three floors fully equipped with 5 bedrooms, 3 baths
Ground floor: 100 m2 (entry hall, living room, dining room, kitchen, toilet, utility room) + veranda/porch 70 m2
1st floor: 70 m2 (3 bedrooms + bath)
2nd floor: 2 bedrooms + living room/study with a fully operating kitchen; one bedroom is currently converted into a sauna room - (sauna can be removed upon request) + bath. Garden: 50 lights, landscaped garden, automated sprinkler system.

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected] www.domikestate.com
https://www.facebook.com/domikrealestate
Agencija Domik Nedviznosti
Izdavanje, prodavanje na stanovi,kuki i deloven prostor. Ponudete go Vasiot imot ili pocnete ja potragata po Vasiot nov dom ili kancelarija preku celosnata ponuda na nasata web strana www.domikestate.com
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul. Naum Naumovski Borce br. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Agencija Domik Nedviznosti
023221-404,078239-036
Leaflet
Agencija Domik Nedviznosti
3 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA STAN 320 EUR
DOMIK IZDAVA NOV 2 SOBEN STAN  POZDI RAMSTOR 250 EUR
DOMIK IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN POZADI RAMSTOR 300 EUR
DOMIK NOV 2 SOBEN STAN VO RASADNIK 56 000 EUR
Në fillim