Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LUXURY HOUSE FOR RENT IN ZDANEC

1 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Домик недвижности 21 Gush 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Домик недвижности
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR  SPROTI RAMSTOR 220 ЕУР
DOMIK IZDAVA 3SOB NOV LUX STAN KAJ KATOLICKA 300 ЕУР
Luxury furnished apartment for rent in Center 700 ЕУР
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO MIDA 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
ID:261829 - An offer for a house located in Zdanec, 377 sq.m internal area the house is laid out on 3 floors and a basement area that has an exit towards the backyard. The house on the ground floor consists of an open type living and dining area, a separate kitchen, a bathroom, a utility room, and 1 balcony with west orientation. The first floor consists of 3 bedrooms with en-suite bathrooms and built-in wardrobes, a kitchenette, and a common area that could be used multifunctional depending on the needs of the tenant. A second floor is an apartment unit that could be used as a guest house with a separate entrance and it consists of a living and dining area, a kitchen, a bedroom, a bathroom, and a balcony with a view of the city. The basement area has 2 separate entrances and consists of a utility and washing room, a bathroom, a kitchen, and a garage space area. The basement area exits towards the backyard that has a summer house with a BBQ area which would be great for friends and family gatherings. The heating is regulated through a central heating system based on electricity while the cooling is regulated with A/C units. There are 3-4 available parking spots on the premises as well as 2-3 spots in front of the house.

tel za kontakt 02/3221-404 i 078/239-036
e-mail: [email protected]
https://www.facebook.com/domikrealestate
www.domikestate.com
Домик недвижности
Домик недвижности - агенција за недвижности која се стреми да му го понуди на своите клиенти само најдоброто! Како агенција постоиме многу одамна. Ние знае дека купувањето на стан или куќа преставува многу повеќе, од само покрив над глава. Според тоа се трудиме на своите клиенти, да им обезбедиме идеален дом во кој ќе ја градат својата иднина. Ние сме Домик недвижности, агенција за недвижности каде што треба да започне Вашата потрага по нов дом. Нашиот асортиман на улуги вклучува : -продавање на недвижен имот -купување на недвижен имот - изнајмување на недвижен имот Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. Достапни се станови со различна квадратура според Вашите потреби. Помеѓу актуелните станови достапни за издавање се станови на водно, атрактивна куќа во пржино, во елитниот дел на бардовци, резиденции за дипломати и итн. Нашата агенција е позната што пред се нудиме станови и куќи кои ќе овозможат Ваша максимална удобност. Во моменталната понуда на нашата агенција се вклучени за издавање следните станови : издавање трособен стан во центар издавање нов двособен стан во центар издавање луксузен дуплекс во тафталиџе издавање двособен стан во Карпош Кога сте по потарага по стан или куќа, Ви предлагаме од наша страна директно да разговарате со нас, ние како ваши агенти ќе обезбедиме точна и сигурна информација која ќе биде претходно проверена. Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите. Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби. Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист. Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Наум Наумовски Борче бр. 50/3-4 Tregoje në hartë
023221-404,078239-036
http://domikestate.com
Домик недвижности
023221-404,078239-036


WhatsApp:
078239-036
Leaflet
Домик недвижности
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
DOMIK IZDAVA DVOSOBEN SOBEN STAN 40m2 NA VODNO 210 ЕУР
DOMIK IZDAVA 2 SOB NOV STAN VO CENTAR 250 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ BEKO 330 ЕУР
Në fillim