Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVA KUKA 300m2 VO GJ. PETROV

1 600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Real estate DOMA DOM 29 Jan 11:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real estate DOMA DOM
3-SOB. NAMESTEN OD 80M2 GRADSKI PARK DO FONTANA 450 EUR
ODLICEN STAN KANCELARII CENTAR GTC KEJ 0 EUR
Nov stan 117m2 Karpos 3 City mall 210 000 EUR
4 SOBEN 102m+26m+15m- CENTAR ROMANSKA AMBASADA 90 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkup
sifra 20 263

Se izdava kuka 300m2, nov objekt na dva kata, so ubavo ureden dvor 300m2, parking mesto za 2 vozila, 3 terasi, klimatizirana, so video nazdor, podno sopstveno parno greenje.....
VEDNAS VSELIVA !!

CENA 1.600 EVRA

kontakt mobilen
077 705 108
077 705 109
02 351 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk
Real estate DOMA DOM
Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. Услуги при купување и изнаjмување подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции. Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Tregoje në hartë
00389 02 3051 300
https://www.domadom.mk
Real estate DOMA DOM
00389 02 3051 300
Leaflet
Real estate DOMA DOM
Se izdava trosoben stan za 4 lica 60m2 Aerodrom TC Skopjanka 220 EUR
SKII ATOMIC 148cm SALOMON 150cm 0 MKD
Se izdava stan kako kat od kukja 120m2 vo Kolze kaj Kanela 550 EUR
CETVOROSOBEN NAMESTEN 90m2 KAPISTEC 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione