Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor vo Karpos 1

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Toni Dje 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Издавам деловен простор во Карпош 1 позади Симпо. Просторот е 100кв м, пет простории два тоалета и двор. Тел број 071269239
Në fillim