Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava EKSKLUZIVNA kuka vo Bardovci

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 18 Pri 16:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Shkup
Se izdava prekrasna ekslukzivna kuka vo Bardovci
od 340 m2 so odlicno ureden dvor od 500 m2.
Kukjata e obezbedena so alarm, ima 3 parking mesta,
Kukjata se izdava prazna no moze i namestena.

Cena po dogovor.
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Багдатска бр 18/1/3 Tregoje në hartë
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim