Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se izdava kat od kuka vo Przino

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ASTORIA NEDVIZNOSTI 30 Nën 10:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Komuna
Shkup
Се издава кат од кука во Пржино , 125 квадрати со посебен влез, 3 спални соби, 2 купатила, 2 тераси и посебно паркинг место
ASTORIA NEDVIZNOSTI
ASTORIA -- SINCE 07.07.1994.......07.07.2018 .............. SIMPLY THE BEST .
Vizitoni faqen e biznesit tonë
"Aminta Treti" 65/1-2 Tregoje në hartë
+3892 3110-566 071/244-331 071/333-336
http://www.realestate.com.mk/default.aspx
ASTORIA NEDVIZNOSTI
  Online
071/244-331, 3110-566
Leaflet
Në fillim